Yapışık İkizlerden Birinin Sevgilisi Var! Peki İlişkileri Nasıl?

23 yaşındaki yapışık ikizler Carmen ve Lupita Andrade, kendilerine en çok soruları soruları cevapladı. Organları ve belden aşağı uzuvları ortak olan kardeşler, “Tüm hayatımız boyunca yapışıktık, bu yüzden bağımsızlığımızı özlemiş değiliz” dediler. Carmen Andrade, “Cinsellik nasıl oluyor?” sorusuna da cevap verdi.

Aslen Meksikalı olan ikizlere, ABD’ye taşınmadan önce doktorlar doğduklarında yalnızca birkaç gün yaşayabileceklerini söylemişti.

9,8 milyondan fazla izlenen bir TikTok videosunda Carmen ve Lupita, “Birimiz uyanık, birimiz uykuda olabiliyoruz. İki ayrı beynimiz olduğundan, birimiz yorgunken diğeri olmayabiliyor” diye konuştu.

Carmen, “Ortak bir kan akışını paylaşıyoruz, dolayısıyla eğer birimiz ölürse eninde sonunda sepsis (kan zehirlenmesi) devreye girecek ve saatler veya günler içinde diğerimiz de ölecek” dedi.

Carmen’in Daniel isimli bir erkek arkadaşı var.

‘SOSYAL KAYGIM VAR’

Carmen’in erkek arkadaşı Daniel sadece Carmen’le çıkıyor.

Carmen, Daniel ile 2020 yılında flört uygulaması Hinge’de tanıştığını söyledi. Lupita ise aseksüel.
Carmen, Daniel ve Lupita’nın iyi arkadaşlar olduğunu belirtti:

“Komik çünkü ben Lupita’dan daha geç uyuyorum ama Daniel uyuduğunda hemen uykuya dalıyorum ve o da onunla konuşmaya devam ediyor” dedi.

Üç yıldır birlikte olduklarını söyleyen Carmen, “Yapışık ikiz olduğum gerçeğini hiçbir zaman saklamaya çalışmadım, bu da fetişi olan erkeklerden çok sayıda mesaj almama neden oldu. Daniel durumumla ilgili hiç soru sormadı. Sosyal kaygım var ve son dakikada randevularımı iptal etmek zorunda kaldığım oldu ama onunla buluşmaya giderken kendimi sakin hissettim” ifadelerini kullandı.

Her ikisinde de endometriozis ve pelvik ağrıları olduğunu söyleyen Carmen, aslında tek bir üreme sistemini paylaştıklarını fakat kendisinin ve Lupita’nın tıbben çocuk sahibi olamayacaklarını söyledi.

Carmen ve Lupita, zaman zaman ayrılmak isteyip istemedikleri yönündeki sorulara ise, “Tüm hayatımız boyunca yapışıktık, bu yüzden bağımsızlığımızı özlemiş değiliz. Şimdiye kadar bildiğimiz tek şey bu, değil mi?” yanıtını verdi.

Nisan 2023’te Today’e verdiği röportajda kendisini aseksüel olarak tanımladığını paylaşan Lupita, romantik anlamda “kimseyi istemediğini” söyledi. Bu arada Carmen’in Daniel McCormack ile ilişkisi var. Ancak şunu belirtti: “Çocuk sahibi olamayız, çocuk istemiyoruz ve eşim de aynı şekilde hissediyor.”

Carmen Today’de kendisinin ve Lupita’nın “hamile kalamadıklarını” şöyle açıkladı: “Endometriozisimiz var ve aynı zamanda regl olmamızı engelleyen bir hormon bloke edici ilaç kullanıyoruz.”

Carmen, Daniel ile 2020 yılında Hinge aracılığıyla tanıştı. “Yapışık ikiz olduğum gerçeğini hiçbir zaman saklamaya çalışmadım, bu da fetişi olan erkeklerden çok sayıda mesaj aldığım anlamına geliyordu. Daniel’in diğerlerinden farklı olduğunu daha ilk andan itibaren biliyordum çünkü o benim durumumla ilgili bir soru sormadı,” dedi Today’e. “Sosyal kaygım var ve son dakikada randevularımı iptal etmek zorunda kaldım ama oraya giderken kendimi sakin hissettim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x